Jelenia Góra,

poniedziałek, 10 stycznia 2022

List do Akcja Demokracja- ostrzeżenie przed skutkami prawnymi wprowadzenia w błąd za pomocą spinu

Dzień dobry,
List do Akcja Demokracja- ostrzeżenie przed skutkami prawnymi wprowadzenia w błąd za pomocą spinu
Ostrzeżenie przed oszustem czytelników za pomocą spinu

 List do Akcja Demokracja- ostrzeżenie przed skutkami prawnymi wprowadzenia w błąd za pomocą spinu

Adresat:  
do Pan Jakub Kocjan, Akcja Demokracja

Pisze Pan o wiarygodności nauki. Proponuję Państwu że sąd może tą sprawę rozsądzić. Dołączam dokumenty że większość badań naukowych produktów medycznych to oszustwo, naukowy spin.

Państwo -zdaje się- chcą i mają czelność kogoś przekonywać, że to może być prawdziwe, podczas gdy: pisze Pan "przede wszystkim jesteśmy społeczeństwem i nie żyjemy w próżni. Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale i innych." Jednocześnie przekonuje Pan swoich światopoglądowyznawców do wiary w treści naukowe które są spinem. Nie boi się Pan że ktoś przez Pana rady się rozchoruje? W pliku "coś dziwnego2" dołączam badanie, że osoby zaszczepione są 8.12 raza bardziej podatne na wariant Omikron. 
Dane które Pan przytacza- mogą być spinem pochodzącym z mediów kontrolowanych przez akcjonariuszy firm Moderna, Pfizer. Są to fundusze inwestycyjne Black Rock, Vanguard, State Street etc. 
Był Pan prawnie ostrzeżony, informowałem Pana że badania na którymch się Pan opiera to spin, media które Pan cytuje jako źródła są powiązane z mediami kontrolowanymi przez wspomniane grupy inwestycyjne albo zaprzyjaźnione z tymi środowiskami, jak oko.press, w sieci powiązań towarzyskich jest to źródło poprzez osoby zarządzające - bardzo bliskie tutejszej ekipce osób powiązanych z Black Rock, Vanguard, State Street. 

Meonet? Nie ma takiego medium, jest chyba tylko kontrolowany przez BlackRock, Vanguard, State Street portal proszczepionkowy o podobnej nazwie, mam wrażenie że pośrednio kontrolowany przez producenta szczepionki (akcjonariuszy firm Pfizer, Moderna). Tak zarzucają internauci wobec tej grupy (Rasp) na rynku polskim. Por: 

KKR (Blackrock) wants to buy Axel Springer (Bildzeitung, Die Welt, N24) By Dominik Ploner. KKR submits a takeover offer for the media house Axel Springer. Both want to become a" strategic Partner " - just in a Moment when the sky over Springer darkens.


Zarzucam że Pan wprowadza czytelników w błąd, oszukuje ich wprowadzając nieświadomie lub- celowo jeśli jest to uświadomione. Pan wprowadza w błąd za pomocą linków do materiałów dostarczonych przez media zależne i ściśle powiązane z producentami szczepionek poprzez tych samych akcjonariuszy. 
Pozdrawiam,
Adam


On Mon, Jan 10, 2022 at 6:26 PM Jakub Kocjan | Akcja Demokracja <kontakt na serw. akcjademokracja.pl> wrote:

Setki śmierci, prognozy nawet 100 000 zakażeń dziennie przez wariant omicron… Ponad 5 tysięcy osób z ruchu Akcji podpisało już w tej sytuacji apel o powszechny obowiązek szczepień. Dołączysz do nich?


Dzień dobry, Adamie,

obowiązek szczepień przeciw COVID-19? Przyznam, że początkowo sam miałem wątpliwości, czy mamy prawo oczekiwać od sceptycznych osób, żeby poddały się szczepieniom. Ale śmierć babci w całkowicie zapchanym szpitalu w trakcie fali zachorowań, już 200 tysięcy zgonów w Polsce więcej niż przed pandemią [1] oraz nowe warianty wirusa (rozwija się już nawet "deltokron") przypomniały mi, że przede wszystkim jesteśmy społeczeństwem i nie żyjemy w próżni. Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale i innych. Dlatego zarówno w zespole, jak i ankiecie Akcji Demokracji zaznaczyłem, że popieram postulat wprowadzenia obowiązku powszechnych szczepień. Podobnie zrobiła większość naszego ruchu i Akcja Demokracja oficjalnie wezwała do jego realizacji. Postulat ten popierają także eksperci, niektóre partie polityczne (Nowa Lewica, Lewica Razem, Partia Zieloni, wicemarszałek Sejmu z PSL Piotr Zgorzelski). 

Propaganda antyszczepionkowa i hejt ze strony przeciwników nauki jest przerażający. Gdy skrytykowałem porównania paszportów szczepionkowych do prześladowania Żydów podczas drugiej wojny światowej, antyszczepionkowcy zagrozili, że moje wpisy popierające obowiązek szczepień trafią do rektora jednej z moich uczelni - Szkoły Głównej Handlowej. W donosie chcą mnie przedstawić jako osobę wrogą wolności i szacunku do osób o innym poglądzie. To manipulacyjne narracje. Wolność jest wpisana w DNA ruchu Akcji Demokracji. Po prostu nie ma wolności do zarażania innych - a to jest istotą problemu w przypadku chorób zakaźnych. 

Szanuję osoby, które mimo moich namów nie zdecydowały się przyjąć szczepionki. Nie czuję wobec nich absolutnie żadnej pogardy czy wyższości. Często osoby te są pod wpływem propagandy wspieranej przez Rosję i to ją należy odpierać [2], a skutki - niski poziom wyszczepienia i przez to katastrofę zdrowotną w Polsce, zminimalizować przez bardziej stanowcze środki.

Ponad 5 tysięcy osób podpisało apel w ciągu paru dni. To połowa naszego celu, gdy go osiągniemy, planujemy przejść do kolejnych działań, promujących postulat obowiązkowych szczepień i przekonujących do niego polityków. Dołączysz do nich i podpiszesz apel?

W ruchu Akcji Demokracji mamy całościową wizję lepszej przyszłości i walczymy o wiele spraw. Spotykamy się pod Sądem Najwyższym, gdy represjonowani są niezawiśli sędziowie przez nielegalną Izbę Dyscyplinarną. W Sejmie, gdy próbowaliśmy odwołać ministra edukacji czy braliśmy udział w pracach nad różnymi projektami ustaw. Widzimy się na marszach wzywających do szanowania godności uchodźców i na Marszach Równości. Ale warunkiem zbudowania lepszego świata jest pokonanie pandemii i systemu, przez który nie poradziliśmy sobie nadal z jej pokonaniem. Z niedofinansowaniem ochrony zdrowia, dezinformacją, stawianiem zysku przed życiem ludzkim i brakiem uwolnienia patentów na szczepionki, przez co w ubogich krajach powstają kolejne warianty wirusa. Elementem tej strategii lepszej przyszłości jest wprowadzenie obowiązkowych szczepień - inaczej nie pokonamy pandemii. Dołączysz do ponad 5 tysięcy osób i pokażesz, że popierasz ten plan?


PS Nie damy się hejtowi. Media społecznościowe Akcji, a nawet moje prywatne są zalane nienawiścią antyszczepionkowców. Rozumiem osoby, które mają obawy. Państwo powinno prowadzić lepszą politykę, żeby móc wiarygodnie je rozwiewać. Niestety rząd PiS nie jest tym zainteresowany. Nie rozumiem po prostu hejtu tej skali i nigdy się do niego nie przyzwyczaję. Dlatego kliknij tutaj i podpisz apel. Nie pozwólmy, aby krzykliwa mniejszość trolli internetowych udawała, że ma poparcie większości społeczeństwa!

Pozdrawiam serdecznie, dużo zdrowia!
Jakub Kocjan z zespołu Akcji Demokracji

[1] "Średnia zgonów w Polsce poszybowała. Analityk pokazał to w prosty sposób", meonet.pl, 05.01.2022
[2] "Ruski ślad. Prokremlowscy działacze wśród uczestników napaści z udziałem antyszczepionkowców", oko.press, 06.08.2021
"Ruch antyszczepionkowy wymyśliła Rosja? Morawiecki o efekcie propagandy", gospodarka.dziennik.pl, 01.12.2021

(...)
Jeśli nie chcesz być częścią Akcji Demokracji i otrzymywać naszych maili, możesz zrezygnować tutaj.

--
Merkuriusz Polski- treści i wieści od 3 stycznia 1661 AD


--


Adam Fularz, manager Radiotelewizji

RTVP OPÉRA www.opera.rtvp.pl

Prezes Zarządu, WIECZORNA.PL SP Z O. O.,ul. Dolina Zielona 24A,   65-154 Zielona GóraBrak komentarzy:

Prześlij komentarz